Kolejny etap badań w projekcie – Zapraszamy do udziału!

Rozpoczynamy kolejny etap badań w naszym projekcie. Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym etapie badań z użyciem narzędzia do pomiaru wrażliwości dziecka, który został opracowany w ramach projektu E-MOTION.

Narzędzia wypełnia dorosły:

  • rodzic
  • nauczyciel

W badaniach mogą wziąć udział WSZYSCY, nie tylko osoby, które identyfikują tę cechę u swoich dzieci lub uczniów. W ramach projektu tworzona jest platforma zawierająca zasoby informacyjne i pomoce do pracy z dzieckiem wysoko wrażliwym oraz wspomniane wcześniej narzędzie do pomiaru wysokiej wrażliwości.

Państwa uczestnictwo w badaniu pozwoli nam na udoskonalenie metod wsparcia dzieci posiadających tę cechę i umożliwi Państwu dostęp do materiałów pomocnych w pracy z nimi. Ponadto nauczyciele biorący udział w badaniu otrzymają zaświadczenie o udziale w pracach międzynarodowego projektu.

Państwa pomoc ma dla nas nieocenioną wartość!

Aby wziąć udział w badaniu (i wypełnić kwestionariusz) należy zgłosić się za pośrednictwem arkusza:

https://forms.gle/bYmhvopWDaVuMKM1A

Następnie, w mailu zwrotnym dostaniecie Państwo TOKEN, czyli unikatowy kod pozwalający na zalogowanie się do kwestionariusza:

https://highlysensitive.eu/validation/ (po wybraniu odpowiedniego języka, przekierowani zostaniecie do pytań kwestionariusza). Wypełnienie całości zajmuje kilkanaście minut.

Nauczyciel otrzymuje kod dla siebie (z pytaniami dotyczącymi pracy zawodowej) i pulę TOKENÓW, za pośrednictwem których odpowiada na pytania dotyczące uczniów w swojej klasie/grupie przedszkolnej – dla każdego z uczniów osobno.

Rodzic otrzymuje jeden TOKEN.
*[Jeśli posiadasz więcej niż jedno dziecko w wieku 3-10 lat napisz proszę by została Ci przydzielona większa ilość TOKENÓW].

W przypadku pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu: testemotion@wsei.lublin.pl

W badaniu możecie Państwo uczestniczyć indywidualnie, możecie także uczestniczyć włączając szkołę, w której pracujecie, uczęszczają do niej Wasze dzieci. Jeśli chcecie by Wasza szkoła uczestniczyła w badaniu i otrzymała zaświadczenie o udziale w pracach międzynarodowego projektu – prosimy o kontakt.

Like this article?

Share on Facebook
Share on Twitter